Sensei SP İşitme Cihazları

Sensei Super Power

Konuşmaların ayrıntılarını ne kadar algılayabilirseniz, hedeflerimize ulaşma gücünüz o kadar fazla olur. Sensei Super Power, özellikle ciddi-derin işitme kaybı olan çocukların hayatlarındaki zorlukları atlatabilmeleri için geliştirilmiştir.

Ayak uydurabilmenizi sağlayan güç

Konuşulanların anlaşılması, çocuğunuzun dil ve iletişim becerilerinin gelişiminde en baştan beri kritik önem taşır. Bizler beyinlerimizle duyarız, kulaklarımızla değil. Dolayısıyla beyin, gelişebilmesi için uyarılmalıdır. Sensei SP, çocuğunuz işitme duyusundan en iyi şekilde faydalanabilsin diye tutarlı bir ses işleme yöntemi uygular

Ciddi-derin derecelerde işitme kaybı olan çocuklar, normal çocuk yaşantısında tam olarak ayak uydurabilmeleri için birçok zorluğun üstesinden gelmelidirler. Konuşmayı öğrenme. Kelime hazinesini inşa etme. Aile ve arkadaşlarla iletişimde bulunma. Öğretmenin sesini duyma. Dışarıda oyuna katılma. Tüm bunlar, çocuğunuzun konuşmadaki ayrıntıları algılayıp beyne iletip iletememesine bağlıdır. Sensei SP, çocuğunuza beyninin ihtiyaç duyduğu konuşma seslerini tüm çeşitliliğini sağlayarak, konuşmaları daha net biçimde algılamasında yardımcı olup dil gelişimini destekler. Özellikle “s” ve “t” gibi sessiz harfleri duyabilmek, konuşulanları anlamayı çok daha kolaylaştırır.

0
Baglanıyor
Lütfen bekleyin...
Bir mesaj gönder

Üzgünüz, şimdilik çevrimiçi değiliz. Mesaj bırakın.

* Adınız Soyadınız
* Sorunuz?
* Telefon Numranız
Şimdi Giriş Yap

Daha fazla yardıma mı ihtiyacınız var? Çevrimiçi destek talebinizi başlatarak zamandan kazanın.

Adınız Soyadınız
* Sorununuzu Sorun
* Telefon Numaranız
Çevirimiçiyiz
Geri bildirim

Size daha iyi yardımcı olmamıza yardımcı olun! Bize ek bir geribildirim çekinmeyin.

Desteğinize nasıl puan veriyorsunuz?