Geno 1 / 2

Oticon Geno

Hayatın muhteşem sesinin tadını çıkarın

Oticon Geno yüksek kaliteli temel işitme cihazları olup, daha iyi duymanıza yardımcı olur. Bu ürünler gürültüyü azaltır ve insanların konuştuklarını duymanıza yardımcı olur.

• Yüksek ses kalitesi     • Stil, renk ve aksesuar seçenekleri      • Telefon gibi diğer cihazlara bağlanabilme özelliği

Gürültülü ortamlarda bile
konuşmaları daha iyi duyun

Oticon Geno işitme cihazları, gürültülü durum ve ortamlardayken, duymak istediğiniz seslere odaklanmanıza yardımcı olur. Bu, insanların konuşmalarına odaklanmanıza yardımcı olur. Bu arada, diğer insanların seslerini arka planda duymaya devam edebilirsiniz.

Başarısı kanıtlanmış teknoloji ile
konforlu işitme
İşitme duyunuz parmak iziniz kadar benzersizdir. Bu yüzden Oticon Geno işitme cihazları tercihlerinize göre ayarlanır. Bu size daha doğal bir dinleme deneyimi sağlar.Bunun yanı sıra, Oticon Geno farklı durum ve ortamlarda daha iyi duymanıza da yardımcı olur. Yapmanız gereken tek şey bu özel programlar arasından tercihinizi yapmak:

• Müzik
• Konfor
• Kalabalık gruplar
• Ders

Bunları biliyor muydunuz?

Kulaklarınızla değil, beyninizle işitirsiniz. Kulaklarınız sesleri yakalar, böylece beyniniz bu sesleri tanımlayabilir, geldikleri yeri belirleyebilir ve hangilerinin dinleneceğine karar verir.

İşte bu yüzden Oticon işitme cihazları benzersiz BrainHearing™ felsefemiz üzerine inşa edilmiştir.

Oticon Geno kulak arkası işitme cihazları

Oticon Geno işitme cihazları ile, sizin için stil ve renk seçenekleri söz konusudur. Farklı özellikler ve düğme konfigürasyonları sunan, kulaklarınızın arkasına oturan farklı modeller mevcuttur.

Bağlandığınızda daha fazlasına sahip olun

Oticon ConnectLine™ ile Oticon Geno’yu bir kablosuz kulaklık setine dönüştürün – ve bir telefon uygulaması aracılığıyla kontrolü ele alın.

ConnectLine, ses seviyesini kontrol etmek, telefon çağrılarının akışını sağlamak, başkalarını rahatsız etmeden TV izlemek, müzik dinlemek, görüntülü çağrılar yapmak ve çok daha fazlası için size yardımcı olan bir cihaz ailesidir.

ConnectLine sisteminin merkezinde Streamer Pro yatar. Bu streamer’ı boynunuzun etrafına takarsınız. Bu, kablosuz olarak bağladığınız her türlü cihazdan sesi işitme cihazlarınıza iletir.

0
Baglanıyor
Lütfen bekleyin...
Bir mesaj gönder

Üzgünüz, şimdilik çevrimiçi değiliz. Mesaj bırakın.

* Adınız Soyadınız
* Sorunuz?
* Telefon Numranız
Şimdi Giriş Yap

Daha fazla yardıma mı ihtiyacınız var? Çevrimiçi destek talebinizi başlatarak zamandan kazanın.

Adınız Soyadınız
* Sorununuzu Sorun
* Telefon Numaranız
Çevirimiçiyiz
Geri bildirim

Size daha iyi yardımcı olmamıza yardımcı olun! Bize ek bir geribildirim çekinmeyin.

Desteğinize nasıl puan veriyorsunuz?