Oticon Ruby

miniRITE

Oticon Ruby ailesindeki en küçük kulak arkası stili olan Oticon Ruby miniRITE, kulağın arkasına gizlice oturur. Kulak kanalının içine rahatça gizlenmiş, küçük bir hoparlöre bağlı ince, neredeyse görünmez bir teli vardır. Bluetooth teknolojisine sahip Oticon Ruby miniRITE, en sevdiğiniz cihazlara sorunsuz bağlantı ve çok daha fazlasını sunar.

Tür:BTE/miniRITE

Ses kalitesi

Ruby, sözcükler arasında bile etkili gürültü azaltma ile iyi bir ses kalitesi vaat ediyor. Ses kalitesini daha da iyileştirmek için sesli geri bildirim azaltıldı. Artık ıslık sesi yok Yeni bir özellik, rahatsız edici ıslık seslerini daha oluşmadan algılar ve önler.

Günlük kullanım

Sorunsuz bağlantı Müzik akışı yapmak, telefonda konuşmak ve işitme cihazlarını kontrol etmek için Oticon ON Uygulamasını kullanmak gibi zengin bağlantı fırsatlarının keyfini çıkarın. Bluetooth kablosuz teknolojisi her şeyi mümkün kılar. Suya ve toza dayanıklı Oticon işitme cihazları IP68 sertifikalıdır. Bu, neme ve toza dayanabilecekleri anlamına gelir. Tek basma düğmesi Kullanışlı bir tek basma düğmesi, ses düzeyini kontrol etmeyi ve programları ayarlamayı kolaylaştırır.

 

0
Baglanıyor
Lütfen bekleyin...
Bir mesaj gönder

Üzgünüz, şimdilik çevrimiçi değiliz. Mesaj bırakın.

* Adınız Soyadınız
* Sorunuz?
* Telefon Numranız
Şimdi Giriş Yap

Daha fazla yardıma mı ihtiyacınız var? Çevrimiçi destek talebinizi başlatarak zamandan kazanın.

Adınız Soyadınız
* Sorununuzu Sorun
* Telefon Numaranız
Çevirimiçiyiz
Geri bildirim

Size daha iyi yardımcı olmamıza yardımcı olun! Bize ek bir geribildirim çekinmeyin.

Desteğinize nasıl puan veriyorsunuz?