Oticon Opn™

Oticon Opn, sürekli olarak 360° ses duymanızı sağlayan yeni bir işitme cihazıdır. Önceki nesline göre 50 kat daha hızlı çalışan teknolojisi sayesinde Oticon Opn, nerede olursanız olun gürültüyü azaltmadan önce çevredeki tüm sesleri tarar.

Oticon Opn teknolojisi

Çok daha hızlı gerçekleşen işlemler, çevredeki tüm sesleri sürekli olarak analiz eder. Konuşmaları birbirlerinden ayırarak ve diğer gürültüleri azaltarak, 360 derece çevreleyen doğal bir ses oluşturur. Birden çok konuşmacıyı işitebilir ve istediğiniz zaman başka bir sese odaklanabilirsiniz.

Daha az efor sarf ederek daha iyi işitin ve daha fazla hatırlayın

Esas beyinlerimizle işittiğimiz için beyninize rahat çalışabileceği doğal koşulları sağlayın.

Yapılan araştırmalar, Oticon Opn’nin sağladığı 360 derece ses sayesinde beynin konuşulanları %30 oranında daha iyi anladığını ve gürültülü ortamlarda bile işitmek için %20 daha az efor harcadığını göstermektedir. Bu sayede boşa çıkan zihinsel kapasite, %20’ye kadar daha fazla hatırlamanızı sağlar.
Sağlanan açık ses ortamında beyin bir sesten diğerine, yani sesin geldiği yöne odaklanabilir. 

Yaşam için geliştirildi

Oticon Opn işitme cihazları, günlük aktivitelerin tümünde kullanılmak üzere tasarlandı.

Önemli bileşenlerin tümü, içten ve dıştan nano kaplamalıdır. Dayanıklı ve güvenilir Oticon Opn, IP 68 koruma sınıfında toza ve suya karşı dayanıklıdır. Bu sayede, terlemeyi veya yağmurda ıslanmayı dert etmeniz gerekmez. Ancak işitme cihazınızı duş alırken veya su içinde gerçekleşen faaliyetlere katılırken çıkartın; bu cihaz bu tarz durumlar için tasarlanmamıştır.

Kulak içi modellerle minimal çözümler!

Oticon Opn sizlerin ihtiyaç ve tercihlerinizi karşılamak için IIC, CIC, ITC olmak üzere 3 farklı modelde kulak içi cihaz alternatifi sunmaktadır. Görünmez IIC* kulak kanalı içine gizlenen modeldir. CIC kulak kanalınızın içine yerleşir. ITC ise kulak kanalına yerleşen modeldir

0
Baglanıyor
Lütfen bekleyin...
Bir mesaj gönder

Üzgünüz, şimdilik çevrimiçi değiliz. Mesaj bırakın.

* Adınız Soyadınız
* Sorunuz?
* Telefon Numranız
Şimdi Giriş Yap

Daha fazla yardıma mı ihtiyacınız var? Çevrimiçi destek talebinizi başlatarak zamandan kazanın.

Adınız Soyadınız
* Sorununuzu Sorun
* Telefon Numaranız
Çevirimiçiyiz
Geri bildirim

Size daha iyi yardımcı olmamıza yardımcı olun! Bize ek bir geribildirim çekinmeyin.

Desteğinize nasıl puan veriyorsunuz?