Oticon More

İşitme sağlığında yeni perspektif

Beynin daha fazlasına ihtiyacı olduğunu biliyoruz

Sektördeki işitme kaybını tedavi etme yöntemi, konuşmayı anlama olanağı sunmaya tek taraflı odaklanmış şekildedir. Ancak bu, kullanıcıların seslerin tam ses perspektifini deneyimlemelerini engelliyordu.

Artık daha az ses sunmanın yeterli olmadığını biliyoruz. Bağımsız araştırmalar, beynin doğal bir şekilde çalışması için tam ses sahnesine erişmesi gerektiğini göstermiştir.

Beyne tam ses perspektifi sunan dünyanın ilk işitme cihazı

Oticon More, beyne sadece konuşma sesini değil, her türlü anlamlı sesten optimize edilmiş bir girdi sunmak üzere tam ses sahnesini işleyip dengeler.3

İşitme kaybı olan insanlar ilk defa tüm anlamlı seslere erişebiliyor ve böylece beyin ihtiyaç duyduğu tam ses perspektifine ulaşabiliyor.

Olağanüstü ses kalitesi müziğe yeniden hayat veriyor

Oticon More, kullanıcılarınızın etrafındaki tüm seslerin zenginliğini yüksek doğrulukla yakalar – ister kuş cıvıltısı, ister keman konçertosu, ister çocukların yankılanan kahkahaları.

Bu, kullanıcılarınızın yaşamlarına renk katabileceğiniz son derece yüksek bir ses kalitesidir. Yeni işitme cihazı programı – Oticon MyMusic ile – kullanıcılarınıza ister canlı müzik dinlerken ister ses akışı sırasında olağanüstü bir müzik deneyimi sunabilirsiniz.

Videoyu İzleyin

 

Oticon More, rakiplerinden daha iyi performans gösteriyor

Gerçek yaşamdaki ortamlardan elde edilen test sonuçları, 10 kişiden 8’inin Oticon More’un ses kalitesini tercih ettiğini gösteriyor.

Testler ayrıca Oticon More’un şunları sunduğunu gösteriyor:

  • Ses ortamındaki değişikliklere 2-3 kat daha hızlı adaptasyon5
  • Rakiplere göre %20 daha fazla konuşma ipucu
  • Normal işitmeye göre daha fazla konuşma ipucu

Oticon More ses işleme teknolojisi temelde farklıdır

Oticon More, beynin öğrenme şeklini taklit eden bir işitme cihazı ses işleme teknolojisi olan – Derin Nöral Ağı (DNN) – sunar.

DNN’yi, 360° küresel mikrofon ile kaydedilen gerçek yaşamdan 12 milyon ses ortamı ile eğittik.

Böylece seslerin nasıl çıkması gerektiği öğretildi ve neredeyse dünyadaki tüm sesler hassas ve otomatik olarak işlenebilir hale geldi6

Ürün Ayrıntıları

Oticon More™

miniRITE R/T

Oticon More miniRITE R, göze batmayan sade bir tasarıma sahip, şarj edilebilir bir model olup, çevredeki tüm seslere erişim sunar. Oticon More beyni sesi anlamlandırma konusunda destekler ve ses seviyesi ve program kontrolü için ikili dokunmatik düğme ile kullanımı kolaydır. Favori cihazlarınıza kolay ve zahmetsiz bağlantı için Bluetooth kablosuz teknolojisine sahiptir.

Tür:

BTE
İşitme kaybı:
Çok hafif – Çok ileri
Pil tipi:
Şarj edilebilir/Pil

miniBTE R/T

Oticon More™ miniBTE R, çoğu insanın kulağına uygun, küçük ve şarj edilebilir bir işitme cihazıdır. Doğrudan iPhone®, iPad®, iPod touch® ve belirli Android™ cihazlardan ses aktarımı yapabilir. Çünkü Oticon More iPhone için üretilmiş, Bluetooth® özellikli bir işitme cihazıdır ve Android için yeni Audio Streaming for Hearing Aids (ASHA) protokolü ile uyumludur. miniBTE R modelinde ayrıca telecoil ve tekli dokunmatik düğme bulunur, lityum-iyon pille çalışır.

Tür:
BTE
İşitme kaybı:
Çok hafif – Orta
Pil tipi:
Şarj edilebilir/Pil

Renkler: Gümüş Gri, Krom Bej, Toprak, Siyah, Pembe, Kahverengi, Çelik Gri ve Gümüş dür. Lütfen satın almadan önce renk stok sorgulamamız için iletişime geçin

0
Baglanıyor
Lütfen bekleyin...
Bir mesaj gönder

Üzgünüz, şimdilik çevrimiçi değiliz. Mesaj bırakın.

* Adınız Soyadınız
* Sorunuz?
* Telefon Numranız
Şimdi Giriş Yap

Daha fazla yardıma mı ihtiyacınız var? Çevrimiçi destek talebinizi başlatarak zamandan kazanın.

Adınız Soyadınız
* Sorununuzu Sorun
* Telefon Numaranız
Çevirimiçiyiz
Geri bildirim

Size daha iyi yardımcı olmamıza yardımcı olun! Bize ek bir geribildirim çekinmeyin.

Desteğinize nasıl puan veriyorsunuz?