Opn Play

Yeni Oticon Opn Play çocuğunuza
gerçek anlamda “çocuk” olabilmesi konusunda yardımcı olur

ir ebeveyn olarak, muhtemelen aklınızda birçok soru vardır: Günlük bakım sırasında veya okuldayken gündelik olaylarla nasıl başa çıkacak? Arkadaş edinebilecek mi? Gelecekte onu neler bekliyor? Oticon Opn Play ile, artık nihayet çocuğunuzun öğrenebilmesine, gelişimine, oyun oynayabilmesine ve başarılı olabilmesine olanak sağlayan, en ileri teknolojiye sahip bir işitme cihazı var.

Çocukların dünyasına bir kapı açın, arkadaşlarıyla oynamalarına, gülmelerine, geleceğe dair hayaller kurmalarına izin verin. Tıpkı diğer çocuklar gibi.

Pediatrik işitme teknolojisinde çığır açıyor

Oticon Opn Play, çocuğunuz için dış dünyaya 360° erişim sunar ve anlamlı sesleri ve rahatsız edici anlamsız sesleri ayırt etmelerine yardımcı olur

Bu yeni teknoloji, gürültülü ortamlarda konuşmayı daha iyi anlamayı sağlıyor ve çocuğunuz için ortamdaki birden fazla konuşmacıya erişim sağlayarak, rastlantısal öğrenmeyi destekliyor

Çocuğunuz sese nasıl 360º erişim elde edebilir

OpenSound Navigator™ özelliği çocuğunuzun dünyasını açar. Çocuğunuz için dış dünyaya 360° erişim sunar ve ortamdaki, rastlantısal öğrenme ve güvenlik için önemli sesleri azaltmadan, anlamlı sesleri ve rahatsız edici anlamsız sesleri ayırt etmelerine yardımcı olur.

OpenSound Navigator, anında beynin kimi ve neyi dinleyeceğini daha kolay algılamasını ve gerektiğinde dikkatin ilgili yere yönlendirilmesini sağlar. Bu, ister okulda, ister oyun parkında ister trafikte olsun, çocuğunuz için mükemmel bir yardım niteliğindedir.

Nihayet, uğultu sesi riski olmadan en ideal uygulama

ygun bir işitme cihazı, en ideal gelişim ve öğrenme olgusu açısından kilit rol oynar. Şu ana kadar, feedback yönetimi, çocuğunuza en ideal ses yükseltme seviyesini sunma veya feedback oluşumunu (tiz ıslık sesi) önleme arasında ödün verilmesini gerektiriyordu. OpenSound Optimizer™ bunu kökten değiştiriyor

Çığır açan OpenSound Optimizer ile, işitme uzmanları artık çocuklarınız için, ıslık sesi olmadan en ideal kazancı sağlayan uygulamalar sunabilmektedir. Bu da çocuğunuzun konforunu artırmaktadır.

 

 

0
Baglanıyor
Lütfen bekleyin...
Bir mesaj gönder

Üzgünüz, şimdilik çevrimiçi değiliz. Mesaj bırakın.

* Adınız Soyadınız
* Sorunuz?
* Telefon Numranız
Şimdi Giriş Yap

Daha fazla yardıma mı ihtiyacınız var? Çevrimiçi destek talebinizi başlatarak zamandan kazanın.

Adınız Soyadınız
* Sorununuzu Sorun
* Telefon Numaranız
Çevirimiçiyiz
Geri bildirim

Size daha iyi yardımcı olmamıza yardımcı olun! Bize ek bir geribildirim çekinmeyin.

Desteğinize nasıl puan veriyorsunuz?