Kablosuz Bağlantı

Dünyanıza bağlanın

Oticon işitme cihazları ürün yelpazesi*, iPhone®, iPad® ve iPod touch® üretilmiştir. Telefon çağrıları, stereo müzik, video sesi ve sesli kitapları doğrudan işitme cihazlarınıza yönlendirerek, kulaklık gibi kullanabilirsiniz.

Oticon ON Uygulaması ile, sadece parmağınızla dokunarak ses seviyesini ayarlayabilir, programlar arasında geçiş yapabilir ve işitme cihazlarınızda pil seviyesini kontrol edebilirsiniz.

Televizyon ve müzik

İşitme cihazlarınızı, Oticon TV adaptörü ile kablosuz stereo kulaklıklara dönüştürün. TV Adaptörü ile:

  • Ses akışının doğrudan işitme cihazlarınıza yönlendirilmesiyle TV’yi net bir şekilde duyabilir veya müzik dinleyebilirsiniz

  • TV’yi başkalarının rahatça duyabildiği ses seviyesinde bırakarak, kendi duymak istediğinizi ses seviyesini seçebilirsiniz

  • İletilen ses seviyesini uzaktan kontrol etmek için Oticon ON Uygulamasını kullanabilirsiniz

TV adaptörünün menzili 15 metreye kadardır ve ürünle birlikte gönderilen kablolar kullanılarak neredeyse her türlü ses cihazına bağlanabilir.

Telefon aramaları ve kablosuz ses

ticon Opn işitme cihazları ConnectClip ile kullanıldığında telefonlar, tabletler ve bilgisayarlar için kablosuz kulaklığa dönüşür.

ConnectClip telefon görüşmelerinizi doğrudan işitme cihazlarınıza aktarır ve nerede olursanız olun eller serbest olarak konuşabilmenizi sağlar. Neredeyse her cep telefonu ile çalışır. Ayrıca, Skype’ta görüntülü arama yapabilmeniz veya işitme cihazlarınızdan müzik dinleyebilmeniz için kablosuz olarak bilgisayarınıza veya tabletinize de bağlanabilmenizi sağlar.

ConnectClip, sabit hatlarda bir telefon adaptörü ile kullanılabilir. Telefon çaldığında tek yapmanız gereken, ConnectClip’e basmaktır. Aramayı yanıtlamak için ayağa kalmanıza bile gerek yok.

Uzaktan Kumanda

Bir otomobil anahtarı ile yaklaşık aynı büyüklükte olan bu küçük cihaz, Oticon işitme cihazlarınızı kolayca kontrol edebilmenizi sağlar. Bu cihazla ses seviyesini ayarlayabilir, programlar arası geçiş yapabilir veya işitme cihazınızı kapatabilirsiniz.

İmkânlar dünyası

Oticon Opn, IFTTT ağı (ifttt.com) üzerinden İnternet’e bağlanan dünyanın ilk işitme cihazıdır.

İşitme cihazınızı çalıştırdığınız zamanı ışıkların da otomatik olarak yanmasını ister misiniz? Kapınıza birisi geldiği zaman işitme cihazınız üzerinden bilgilendirilmek ister misiniz?

ITFF.com ağının bir parçası olan İnternet’e bağlı “akıllı” cihazlar ile etkileşimde bulunmak için Oticon ON uygulamasını kullanın.

0
Baglanıyor
Lütfen bekleyin...
Bir mesaj gönder

Üzgünüz, şimdilik çevrimiçi değiliz. Mesaj bırakın.

* Adınız Soyadınız
* Sorunuz?
* Telefon Numranız
Şimdi Giriş Yap

Daha fazla yardıma mı ihtiyacınız var? Çevrimiçi destek talebinizi başlatarak zamandan kazanın.

Adınız Soyadınız
* Sorununuzu Sorun
* Telefon Numaranız
Çevirimiçiyiz
Geri bildirim

Size daha iyi yardımcı olmamıza yardımcı olun! Bize ek bir geribildirim çekinmeyin.

Desteğinize nasıl puan veriyorsunuz?